Domů / Výroba SPLAT
Facebook

Výroba SPLAT

Výroba SPLAT

VÝROBA

Vědecko-výzkumné centrum, kterým disponuje naše společnost,  ve spolupráci s předními odborníky v dané oblasti, neustále pracuje na vývoji  nových, inovativních složení výrobků SPLAT. Unikátnost našich vynálezů je chráněna ruskými a mezinárodními certifikáty a patenty.

Produkty SPLAT obsahují ty nejlepší ingredience od předních světových výrobců, jsou vyráběny v naší ultramoderní ekologické továrně – Organic Pharmaceuticals – a také v moderních továrnách našich evropských a japonských partnerů.

Certifikovaný systém společnosti v oblasti řízení jakosti a produkce, je ve shodě s mezinárodními normami a předpisy GMP Cosmetics (ISO 22716) ISO 9001Certifikovaný systém environmentálního managementu výrobních linek SPLAT je zaveden v souladu s požadavky normy ISO 14001.

Více než 5 let podporujeme program CO2 - neutrální výroby a společně s našimi partnery po celém světě vysazujeme každoročně několik hektarů stromů ve vybraných lokalitách.

Výrobní závod SPLAT se nachází v ekologicky čisté oblasti Valdaj. Jsme si vědomi své odpovědnosti vůči přírodě a děláme vše možné, abychom minimalizovali náš vliv na životní prostředí.

Výrobky SPLAT byly certifikovány v souladu se směrnicí EU, týkající se kosmetiky. Jejich vysoká klinická účinnost byla potvrzena celou řadou vědeckých studií, prováděných předními vědeckými institucemi v Rusku, zemích EU a Japonsku.

Náš systém řízení jakosti a certifikace našich výrobků poskytuje nezbytný základ pro registraci na mezinárodním trhu, v souladu s požadavky vnitrostátních právních předpisů.

ODPOVĚDNOST ZA OCHRANU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ JE SOUČÁSTÍ FILOZOFIE NAŠÍ FIRMY.