Domů / O firmě SPLAT
Facebook

O firmě SPLAT

Tým SPLAT

SPLAT ®

je dynamicky se rozvíjející rodinná společnost, která se během 15-ti let své existence, stala mezinárodní společností, v oblasti péče o dutinu ústní (Oral care). Své výrobky exportuje do více než 28 zemí po celém světě.

Disponuje vlastní vědeckou laboratoří a R&D centrem, které se zabývají vývojem unikátních sloučenin. V současné době má společnost SPLAT více než 10 ruských a mezinárodních patentů.

Výrobky SPLAT byly certifikovány v souladu se směrnicí EU, týkající se kosmetiky. Jejich vysoká, klinická účinnost byla potvrzena celou řadou vědeckých studií, prováděných předními, vědeckými institucemi v Rusku, v zemích EU a v Japonsku. Obsahují ty nejlepší ingredience, od předních světových výrobců. Jsou vyráběny ve vlastní, ultramoderní, ekologické továrně – Organic Pharmaceuticals – a také v moderních továrnách evropských a japonských partnerů.

Systém řízení jakosti a certifikace našich výrobků, poskytuje nezbytný základ pro registraci na mezinárodním trhu, v souladu s požadavky vnitrostátních a právních předpisů.

Výrobky SPLAT ani jejich složky netestujeme na zvířatech. V roce 2013 jsme zahájili program náhrady běžných obalů, za biologicky rozložitelné obaly. Odpovědnost za ochranu životního prostředí je součástí filozofie firmy. DOZVĚDĚT SE VÍCE O VÝROBĚ...

SPLAT tým se skládá ze 700 odhodlaných, kreativních a otevřených lidí, kteří skutečně věří, že je možné změnit svět k lepšímu, a že díky jejich práci, se každou vteřinu na světě někdo usměje.

 

CO ODLIŠUJE NAŠE VÝROBKY

VYSOKÁ EFEKTIVITA
Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT, je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o dutinu ústní. Abychom garantovali co nevyšší efektivitu každého výrobku, spolupracujeme s přednímu zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi.

 

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP
Neustále hledáme nové a efektivní formy výroby, s cílem maximalizovat klinickou účinnost každého výrobku. Naše vlastní výzkumné centrum neustále vyvíjí nové recepty. Výrobky jsou chráněny ruskými a mezinárodními patenty. Unikátní inovativní systém bezpečného a účinného bělení Sp.White system®, který je součástí zubních past, zanechává povrch zubů dokonale čistý, hladký a lesklý. Nedochází k poškozování zubní skloviny a dásní. Vynikající výsledky výrobků SPLAT byly celosvětově uznány řadou mezinárodních studií. Byl prokázán 96% inhibiční účinek na tvorbu zubního plaku a zubního kazu. Účinný systém LUCTATOL® obsahují všechny výrobky určené dětem. Nová generace bioaktivních zubních past používá speciální aktivní formu Nanohydroxylapatit, speciálně vytvořenou pro SPLAT - na obnovení a regeneraci zubní skloviny.

 

UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ SLOŽKY
Bioaktivní a profesionální produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty: 100% přírodní bioaktivní Calcium získané z vaječných skořápek, Nanohydroxylapatit - hlavní složku zubní skloviny, mléčný enzymový komplex pro zachování lokální imunity ústní dutiny, Karbamid-Peroxid v mikrogranulích, biokoncentrát z levandule, perlový extrakt a aktivní uhlí z březového dřeva. Vysoká účinnost všech těchto složek zaručuje maximální, efektivní a účinnou hygienu ústní dutiy. Přírodní účinné látky, esenciální oleje a výtažky z léčivých rostlin jsou samozřejmou součástí SPLAT zubních past, ústních vod a ústních pěn.

 

BEZPEČNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Všechny zubní pasty, ústní vody a ústní pěny jsou bezpečné a vhodné pro každodenní použití. Výrobky SPLAT neobsahují syntetická antiseptika, Triclosan a Chlorhexidin. Výrobky určené dětem neobsahují Natriumlaurylsulfat a Natriumsaccharinat. Výrobky jsou vyráběné z moderních komponentů, od předního světového dodavatele, v jeho vlastní ECO-továrně, v ekologicky čisté oblasti Valdai. Výroba SPLAT je CO2 neutrální, a byla certifikována mezinárodními standardy GMP Cosmetics, ISO 9001 a ISO 14001.

 

LÁSKA
Vážíme si každého zákazníka, který si zvolí naše výrobky. Chceme pomáhat lidem, aby byli šťastní, zdraví a úspěšní. Pracujeme s nadšením a zaručujeme, že všechny výrobky jsou vyrobeny pod přísnou kontrolou kvality, výhradně z těch nejlepších komponentů. Každý výrobek nese část naší duše. Chceme, abyste se častěji usmívali a každý den vašeho života byl pestrý a úspěšný.

 

VÝROBKY SPLAT NEOBSAHUJÍ:

NEOBSAHUJÍ agresivní abraziva (oxid hlinitý, hydroxid hlinitý, uhličitan vápenatý), které poškozující sklovinu zubů a zvýšují jejich citlivost. Místo toho se na výrobu využívá inovativní systém bezpečného bělení Sp.White System®, který ponechává zubní sklovinu čistou a lesklou. Částice kruhového tvaru různých velikostí, jemně a účinně odstraňují zubní plak, aniž by došlo k poškrábání zubní skloviny, k citlivosti zubů, a k poškození sliznice ústní dutiny.

 

NEOBSAHUJÍ Chlorhexidin a Triclosan.
Při použití látek na bázi Chlorhexidinu - který se používá pro dezinfekci rukou chirurgů, je výsledkem pocit sucha, svědění kůže, a rovněž je možný vznik Dermatitidy – zánět kůže. Látky na bázi Triclosanu se často nacházejí v chemikáliích, určených pro domácnost. Dlouhodobé užívání syntetických konzervačních látek, díky silným baktericidním účinkům, působí nepříznivě na ústní dutinu. Chlorhexidin způsobuje poškození zubní skloviny a její šedý nádech. Místo toho se na výrobu používá Biosol - bezpečné antibakteriální činidlo. Bakterie na povrchu zubů způsobují vznik biopovlaku, který je příčinou onemocnění Parodontu. Složka Biosol odstraňuje tento biopovlak tím, že do něj účinně proniká.

 

NEOBSAHUJÍ Natriumlaurylsulfat, tedy složku většiny prostředků na péči o ústní dutinu, šamponů a mycích gelů, která způsobuje vysušování sliznic. Používají měkkou a bezpečnou pěnící složku Natriumlaurylsarcosinat, která má antibakteriální vlastnosti.

 

NEOBSAHUJÍ Saccharinat a další škodlivá syntetická sladidla. Jsou používány bezpečné látky, jako jsou Xylit, extrakt ze Stevie, extrakt z lékořice a Sukralosa.

 

VÝROBKY PRO DĚTI NEOBSAHUJÍ pěnidla, umělá sladidla a Saccharinat. Jako sladidlo je používán extrakt z lékořice. Jsou bezpečné při náhodném požití.

 

CO JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT O FLUORIDU?

Nutnost používání fluorovaných výrobků je přísně individuální a závisí na kvalitě a vlastnostech vody v každém regionu. Z tohoto důvodu nabízíme našim zákazníkům výběr. U produktů, které obsahují fluorid, používáme jeho nejefektivnější organickou formu – Olaflur. Je dokázáno, že použití fluoridu je nejúčinnější prevenci před vznikem zubního kazu.

 

SÉRIE VÝROBKŮ SPLAT:

  S FLUORIDEM BEZ FLUORIDU
Série výrobků SPLAT řady PROFESSIONAL Zubní pasta ARCTICUM
Zubní pasta ACTIVE
Zubní pasta MEDICAL HERBS
Zubní pasta WHITE PLUS
Zubní pasta AROMATHERAPY
Zubní pasta BIOCALCIUM
Zubní pasta GREEN TEA
Zubní pasta LIKVUM-GEL
Zubní pasta ULTRACOMPLEX
Zubní pasta MAXIMUM
Série výrobků SPLAT řady SPECIAL
Zubní pasta SEA MINERALS
Zubní pasta CHILI
Zubní pasta SIBERRY
Zubní pasta EXTREME WHITE
Zubní pasta DREAM
Zubní pasta ORGANIC
Zubní pasta BLACKWOOD
Zubní pasta MAGNOLIA
Zubní pasta GINGER
Zubní pasta GOLD
Zubní pasta LOVE
Zubní pasta ZERO BALANCE
Série výrobků SPLAT EXPRESS   ÚSTNÍ pěny na zuby a dásně 2v1

Série SPLAT ÚSTNÍ VODY

 

Ústní voda ORGANIC,COMPLETE,ACTIVE WHITE