Domů / Novinky / NÁVOD NA RELAXACI SE SPLAT AROMATHERAPY
Facebook

NÁVOD NA RELAXACI SE SPLAT AROMATHERAPY

PRIMASPLAT - NÁVOD NA RELAXACI SE SPLAT AROMATHERAPY - Profesionální péče o zuby    V současné době se potýkáme s celou řadou negativních vlivů a stresorů, kterým musíme neustále čelit. Na náš organismus působí všudypřítomný stres, který vyčerpává naši energii. Není tedy pochyb o tom, že najít si čas na relax a odpočinek, je více než důležité! My máme pro Vás tip, kterým si můžete navodit uklidňující a příjemnou náladu každý večer doma před spaním

V současné době se potýkáme s celou řadou negativních vlivů a stresorů, kterým musíme neustále čelit. Na náš organismus působí všudypřítomný stres, který vyčerpává naši energii. Není tedy pochyb o tom, že najít si čas na relax a odpočinek, je více než důležité! Naše tělo i mysl si zaslouží zklidnit, odreagovat se a načerpat novou a pozitivní energii !

A JAK TEDY ODPOČÍVAT?

ZE VŠEHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE DOPŘÁT SI KLID A ČAS SÁM PRO SEBE :-) ! Někteří lidé se mohou odreagovat v přítomnosti osoby, či zvířete, které mají rádi, jiní relaxují při čtení, nebo vyrazí za sportem. I při fyzické aktivitě, ať už jde o chůzi, běh, plavání, práci na zahradě či v domácnosti, se můžeme nabít příjemnou energií. Na uklidnění a relaxaci jsou výborné i různé meditační a dechové techniky, aromaterapie, jóga, masáže, saunování nebo třeba i horká koupel doma ve vaně. Zkrátka existuje celá řada způsobů a každému vyhovuje něco jiného.

My máme pro Vás tip, kterým si můžete navodit uklidňující a příjemnou náladu každý večer doma před spaním :-)

NÁVOD NA VEČERNÍ RELAXACI:
1.) Na zubní kartáček naneste zubní pastu SPLAT AROMATHERAPY
2.) Čistěte si zuby min. po dobu 3 minut
3.) Hotovo! Můžete relaxovat a těšit se na nový den a ranní kávu :-)

Zubní pasta SPLAT AROMATHERAPY se doporučuje používat každý večer před spánkem. Kombinace esenciálních olejů, která je v zubní pastě obsažena, má relaxační a antistresový účinek a pozitivně působí na nervovou soustavu. Chrání ústní dutinu během spánku, brání tvorbě zubního plaku, chrání před bakteriemi a pomáhá zachovat čerstvost ranního dechu.

DOPORUČUJEME VÁM! Čištění pastou SPLAT AROMATHERAPY je velmi příjemný zážitek :)

Budeme moc rádi, když se s námi podělíte o Vaše zkušenosti se zubní pastou SPLAT AROMATHERAPY. Svůj názor nám prosím napište do komentáře na naší Facebook stránce, nebo jako recenzi zubní pasty, na stránkách www.primasplat.cz

Budeme se moc těšit :-) ! Děkujeme a přejeme Vám klidnou a pozitivní mysl.

Zubni pasta SPLAT AROMATHERAPY toothpaste Zubni pasta SPLAT AROMATHERAPY toothpaste