Domů / Jak mohu objednávku zaplatit?
Facebook

Jak mohu objednávku zaplatit?

Podporujeme všechny běžné metody placení.

 

DOBÍRKA

Jedná se o nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží zaplatíte až při jeho převzetí, a to poštovnímu doručovateli (kurýrovi), nebo na poště.

 

BANKOVNÍ PŘEVOD

Po obdržení Vaši objednávky Vám obratem na Váš e-mail, který jste uvedli v objednávce, zašleme informace potřebné k platbě - tzn. číslo účtu a variabilní symbol. Pokud si objednáte zboží v rámci České republiky (v Kč,-), zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet č. 738880227/5500, vedený u Raiffesenbank, a.s. Pokud bude Vaše objednávka v rámci Slovenska (v Eur,-), zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet č.2914967081/1100, vedený u Tatra Banka, a.s. Při platbě bankovním převodem je Vaše zásilka odeslána až po obdržení platby na náš bankovní účet, což zpravidla trvá 2-3 pracovní dny. Tento proces můžeme urychlit, pokud nám na náš email pošlete potvrzení o realizaci platby.

 

PLATEBNÍ KARTA – PŘIPRAVUJEME!

Velmi pohodlný způsob platby.
Po dokončení objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu, kde zadáte potřebné údaje. Nemáme přístup k údajům o Vaší kartě. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Tento systém umožňuje okamžité připsání peněz na náš účet, takže zboží Vám můžeme odeslat obratem, nejpozději následující pracovní den.