Domů / Jak mohu objednávku zaplatit?
Facebook

Jak mohu objednávku zaplatit?

Podporujeme všechny běžné metody placení.

 

DOBÍRKA - pouze ČR

Jedná se o nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží zaplatíte až při jeho převzetí, a to poštovnímu doručovateli (kurýrovi), nebo na poště.

 

BANKOVNÍ PŘEVOD

Po obdržení Vaši objednávky Vám obratem na Váš e-mail, který jste uvedli v objednávce, zašleme informace potřebné k platbě - tzn. číslo účtu a variabilní symbol. Pokud si objednáte zboží v rámci České republiky (v Kč,-), zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet č. 738880227/5500, vedený u Raiffesenbank, a.s. Pokud bude Vaše objednávka v rámci Slovenska (v Eur,-), zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet IBAN: CZ235500000000738880227, vedený u Raiffeisenbank, a.s. Při platbě bankovním převodem je Vaše zásilka odeslána až po obdržení platby na náš bankovní účet, což zpravidla trvá 2-3 pracovní dny. Tento proces můžeme urychlit, pokud nám na náš email pošlete potvrzení o realizaci platby.

 

PLATEBNÍ KARTA 

Velmi pohodlný způsob platby.
Po dokončení objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu, kde zadáte potřebné údaje. Nemáme přístup k údajům o Vaší kartě. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Tento systém umožňuje okamžité připsání peněz na náš účet, takže zboží Vám můžeme odeslat obratem, nejpozději následující pracovní den.

Při osobním odběru na prodejnách Primadym.cz je možná platba v hotovosti nebo platební kartou.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.